Bursa Evden Eve Nakliyat Firması STAR


Star Nakliyat Firması olarak Bursa merkezde ve tüm ilçelerinde alışılmışın dışına çıkıp yepyeni bir hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimize devrim gibi hizmet sunmaya çalışıyoruz. Bu sayede her zaman en iyi hizmetleri sunmak için sizlerleyiz.

Büro ve Ofis Taşımacılığı

Kurumsal taşımacılık alanında büro, ofis, holding veya küçük çaplı şirket taşımacılığı noktasında alanında uzman olan ekiplerimiz sayesinde ve profesyonel bir hizmet anlayışı ile ihtiyaçlarınıza cevap vermeye çalışıyoruz.

Depolama Hizmetleri

İhtiyaç halinde siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda depolama işlemleri yapılmaktadır. Son derece modern düzeylerde dizayn edilmiş depolarımızda en iyi koşullarda muhafıza edilmiş olup istenilen zamanda adrese teslim edilir.

Taşıma Hizmeti

Taşımada Başarının Sırrı?

Evden eve taşımacılık hizmetinde başarımızın sırrını şüphesiz disiplinli çalışmalarımıza borçluyuz. İlkeli bir şekilde tüm çalışmalarımızın neticelenmesinde yüksek itina gösteriyoruz. Gece gündüz, yaz kış demeden her türlü şartta hizmet noktasında çalışıyoruz. Bu çalışmalarımız bizi hizmet noktasında zirveye taşımaktadır.

Ofis Taşımacılığı

Her türlü ofis taşımacılığı yüksek itina ile yapılmaktadır.

Evden Eve taşımacılık

Eşyalarınız en güzel şekilde ambalajlanıp en iyi şartlarda transferi sağlanır.

Tepolama İşlemi

Fazla olan eşyalarınız yüksek koruma ve modern depolarımızda muhafıza edilmektedir. İstenilen zamanda tekrar kurulmak üzere istediğiniz yere transferi sağlanır.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimize hangi hizmeti sunmuşsak sonuç olarak memnuniyet sağlamış olmamız bizim tek sonucumuz olmuştur. Bu amaçla her şeyden önce siz değerli müşterilerimizin taleplerine cevap vermek için uğraşıyoruz.

Neden Biz?

Sorunsuz Hizmet Mi?

Taşıma noktasında cevremizde sayısız firma görmekteyiz. Ama müşterilerinin güvenini kazanmış çok az şirket vardır. Bursa Evden Eve Nakliyat firması olarak bu güne kadar yapmış olduğumuz tüm hizmetlerde temel çıkış noktamız müşteri memnuniyeti olmuştur.

Titiz Hizmet

Tüm elemanlarımız titiz bir hizmet anlayışıyla hareket eder. Müşterilerimizin eşyalarını yüksek hassasiyet göstererek transferini sağlarız.

Sorunsuz Taşıma

İlkeli bir çalışmayla ve muhattaplarımızı üzmeden eşyalarınızı en iyi şekilde sarıp kamyonlarımıza istifleyip nihayetinde transferini sağlarız.

Müşteri Memnuniyeti

Evden eve eşya taşıma, depolama, büro ve ofis taşımacılığı olsun hizmet anlayışının her kademesinde birinci önceliğimiz sorunsuz ve memnun eden bir hizmet sunmaktır.

Mıknatıs Etkisi

Bunu iddia ediyoruz ve diyoruz ki bir kere bizimle taşınan artık bizi bırakamaz. Yaptığımız hizmette müşterilerimizde bağımlılık yaratırız.

Portfolio

 

Arkadaşım tavsiye etmişti. Taşıma firmalarına karşı önyargılı olmama rağmen ilk kez memnun kaldım ve ilk kez sorunsuz taşındım. Çok sağolun.

Ece Mumay  Sanatçı

 

Bursa’da İstanbul’a taşındım. Söyledikleri saatte geldiler. Ayrıca birkaç parça eşya fazla çıkmasına rağmen telefonda konuştuğumuz fiyata bağlı kaldılar. Firma sahibi olsun elemanları olsun çok kibar ve işlerinin ehliler.

Eren Vurdem

 

Serenay Sarıkaya Oyuncu

Bu güne kadar çok taşındım ama beni en çok memnun eden bu arkadaşlar oldular. Öncelikle aile şirketi ve çalışanların çoğu kardeş zaten. Samimi ve sağlam bir çalışma yaptılar. Allah yollarını açık etsin.

 

 

 

[mesmerize_latest_news]

İletişim Bilgilerimiz

Bursa Star Evden Eve Nakliyat İletişim Bilgileri

[mesmerize_contact_form shortcode=”05321370762 02243315022] Bursa Star Nakliyat Firması”]