MUDANYA EVDEN EVE NAKLİYAT | ☎️ (0532) 137 07 62 ☎️ HEMEN ARAYIN


Mudanya Evden Eve Nakliyat

Mudanya Evden Eve NakliyatMudanya Evden Eve Nakliyat firması olarak sizlere profesyonel bir nakliyat hizmeti sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetlerden birisi de asansörlü taşımacılık hizmeti oluyor. Bu hizmet kapsamında yüksek binalara nakliyat yapılacak ise asansör sistemi kurulur.

Günümüz teknolojisi ile bile hazırlanan bu hizmet ile eşyalar hasarsız bir şekilde daha kolay taşınıyor. Son yıllarda nakliyat sektöründe en çok kullanılan araçların başında geliyor.

🚚 Mudanya Nakliyat ⭐ Star Nakliyat İştirakıdır
🏠 Mudanya Evden Eve  Nakliye Firması 👨‍🔧 Sözleşmeli Taşınma
✅ Mudanya Asansörlü Taşıma ☎️ 0532 137 07 62
💸 Ucuz Nakliye Fiyatları 🛣️ Mudanya Yakın Nakliyat Şirketi
Mudanya Evden Eve Nakliyat
Mudanya Evden Eve Nakliyat

2024 Güncel Mudanya Evden Eve Nakliye Fiyatları

Mudanya Evden Eve Nakliyat Fiyatları Asansörlü Nakliye Ücreti
1+1 Ev Taşıma Fiyatları 7.000 – 9.000 ₺ + 1.000 ₺
2+1 Ev Taşıma Ücretleri 9.000 – 10.000 ₺ + 1.000 ₺
3+1 Ev Taşıma Ücretleri 12.000 – 15.000 ₺ + 1.000 ₺
4+1 Ev Taşıma Ücretleri 18.000 – 20.000 ₺ + 1.000 ₺
5+1 Ev Taşıma Ücretleri 20.000 – 23.000 ₺ + 1.000 ₺
Villa Taşıma Ücretleri

Asansörlü Nakliyat Hizmetimiz

Evden Eve nakliye verdiğimiz asansörlü nakliyat seçeneği sadece ikinci kattan yüksek binalarda tercih ediliyor. Asansörlü hizmette öncelikli olarak firmamız tarafından giriş yapılabilecek uygun alan seçilir. Bu alan genellikle balkonlar olmaktadır. Ancak eğer balkon bulunmuyor ise pencere üzerinden asansörlü taşımacılık hizmeti başlatılır. Siz müşterilerimiz için gerçekleştirilen asansörlü taşımanın pek çok avantajı bulunur. En büyük avantajı ise zamandan tasarruf edilir ve eşyaların zarar görme ihtimali oldukça düşer.

Günümüzde asansörlü nakliyat aranan bir hizmet olsa da birçok firma için maliyet yüksekliğinden dolayı kullanılmamaktadır. Eğer sizler firmamızdan asansörlü taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız öncelikle taşınacak alanın uyumlu olup olmadığına bakmalısınız. Eğer binanın önünde elektrik direği gibi unsurlar söz konusu ise bu hizmete engel olabilir.

Mudanya Şehirler Arası Nakliyat

Evden eve nakliye firmamız daima aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Bizlerden talep edilen hizmetlerin başında Saimbeyli şehirler arası nakliyat hizmeti geliyor. Yapılan nakliye işlemleri profesyonel bir şekilde şehirlerarası nakliyat hizmeti ile müşterilerimize sunulmaktadır. Şehirler arası nakliyat hizmeti talep eden müşterilerimizin şehir değiştirmesi sonucu sunulmaktadır. Genellikle bu hizmetin talep edilmesinin nedeni ise tayin gibi durumlar oluyor. Firmamız mevcut taşıma şirketler arasında bu hizmeti en iyi şekilde sunan firmaların başında yer almaktadır. Sunduğumuz hizmetin başarılı olduğunun en büyük kanıtı ise memnun müşterileri ardınızda bırakmak oluyor.

Müşterimiz firmamız ile iletişime geçerek talebini ilettikten sonra işlem sürecini firmamız ele almaktadır. Tüm detayları öğrendikten sonra firmamız bünyesinde bir ekspertiz uzmanı eşyaları inceler ve detaylı bir rapor çıkarır. Bu rapor ile öncelikli olarak fiyat konusunda müşteri ile anlaşılır. Anlaşma sonrasında ise mevcut eşyalar paketlenerek uygun bir araca yüklenir. Eğer müşterinin sigorta talebi var ise sigorta belgesi imzalanır ve poliçe çıkarılır. Tüm bu işlemler sonunda ise ev taşıma işlemi başlar. Mudanya Evden Eve Nakliyat işleminin sona ermesi ile birlikte ekibimiz gerekli taşıma işlemlerini gerçekleştirir ve eşyaların sağlamlığı konusunda inceleme yapar. Bu işlemlerde halledildikten sonra nakliyat süreci başarılı bir şekilde sona ermiş olacaktır. Sizler de şehirler arası nakliyat işlemi hakkında aklınızda bulunan tüm soruları ve detayları bizlere ileterek yanıt alabilirsiniz.


“MUDANYA EVDEN EVE NAKLİYAT | ☎️ (0532) 137 07 62 ☎️ HEMEN ARAYIN” için bir yanıt

  1. Bursa’dan Mudanya‘ya taşıma işlemimiz oldu gereken titizlikte tüm taşıma işlemlerimiz tamamlandı bütün ekibe çok teşekkür ederiz her şey istediğimiz gibi oldu çok hassas taşıdılar gerçekten tavsiye ederiz işlerinin arkasında duruyorlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir