Blog

Duaçınarı Nakliyat

Duaçınarı Evden Eve Nakliyat
Duaçınarı evden eve nakliyat firması olarak sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek adına çalışıyoruz. Nakliye işleri kusursuz bir şekilde yayılabilsin diye şehirlerarası ve şehirler içi olarak hizmetler verilebiliyor. Şehirlerarasında ve şehirler içindir verilen hizmetler de fiyatlar aynı olmuyor. Ancak paketleme ve kolileme aynı özen ile yapılıyor. Özel paketleme yöntemi ile bunlar paketlenir ve hasar almaması için araç oldukça dikkatli bir şekilde kullanılır. Yüksek katlı binalara asansör hizmeti verilir. Asansör taşımacılığı sayesinde ağır olan eşyalar bu şekilde taşınır. Asansörlü taşımacılık sistemi sayesinde yüksek katlı binalarda yer alan eşyalarınız aşağı katlara kusursuz bir şekilde indirilebiliyor. Koltuk, beyaz eşya gibi ağır eşyalar bu yöntem ile taşınıyor.
Faturalı Taşımacılık Sistemi

Duaçınarı evden eve nakliyat firması olarak sizlere son derece kaliteli bir hizmet veriyoruz. Eşyaları taşımadan önce ekspertiz hizmeti alabilirisiniz. Eşyaların sigortası da firmamız tarafından yapılıyor. Bunun yanı sıra nakliyat fiyatları uygundur. Kusursuz bir şekilde bu hizmetler yapılıyor. Taşıma işlemi öncesinde mümkün olduğunca firma eksperinin evinize gelip eşyalarınızı ve evinizin konumunu görmesini sağlayın. Taşımacılık işlemi öncesinde nakliyat sözleşmesinde bulunun bütün maddeleri dikkatli bir şekilde okuyarak imzalayın. Kapalı kasalarda eşyalar kusursuz bir şekilde taşınır. Eşyaların paketlenmesi de dikkatli bir şekilde yapılır. Kırılacak olan eşyaların üzerine kırılacak yazılır ve özel bir şekilde taşınır.
Şehir İçi Nakliyat Nedir? Ne İşe Yarar?

Duaçınarı evden eve nakliyat firması olarak sizlere son derece kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz. Şehir içi nakliyatlar olabildiği gibi şehirlerarasında da nakliyatlar olabiliyor. Taşımacılık hizmetinde eşyaların paketlenmesi, montajı, demontajı gibi çeşitli işler yapılıyor. Paketlemeler ve eşyaların sarılması kolay ve pratik bir şekilde yapılıyor. Taşınma sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi, en çabuk şekilde taşıma işleminin gerçekleşmesi, firma tarafından değer verilen ilkeler arasında bulunuyor.
Eşyaların araçların iç kısmına sabitlenmiş olması düşmesine, sarsılmasına, çarpmasına, kırılmasına engel oluyor. Bu şekilde eşyalar oldukça güvenli bir şekilde taşınabiliyor. Asansörlü taşımacılık sistemi sayesinde eşyalar yüksek katlı binalardan aşağıya kusursuz bir şekilde indirilebiliyor. Firmamız asansörlü taşımacılık hizmeti veriyor.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Call Now ButtonARA