Blog

İsabey Evden Eve Nakliyat

 

İsabey Evden Eve Nakliyat
İsabey evden eve nakliyat firması olarak sizlere son derece kaliteli bir hizmet veriyoruz. Eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınması için profesyonel olan ekipler ile çalışıyoruz. Evi taşımadan önce genel hatları ile planlama yapıyor daha sonra ise taşıma işine başlıyoruz. Nakliye firmaları son senelerde oldukça fazla tercih edilmeye başlandı. Bunun nedeni ise yoğun iş içerisinde bir de insanlar taşınıyor ve bu süreçte kendi başlarına evi taşıma oldukça zor oluyor. Bunun yerine taşıma firmaları tercih ediliyor. Güvenilir evden eve nakliyat firmalarını sizler de tercih edebilirsiniz. Detaylı bir araştırma sonucunda istediğiniz firma ile anlaşma sağlayabilirsiniz.
Taşınacak Eşyaların Listesini Yapın

İsabey evden eve nakliyat firması olarak taşınacak eşyaların listelerini yapıyoruz. Evinizi taşımaya karar vermişseniz yapmanız gereken ilk şey hangi eşyaları yeni evinize yeni lokasyonunuza getireceğinize karar vermenizdir. Götüreceğiniz eşyaların belli bir liste yapın. Eşya listesinin bir kopyasını taşıma işini yapacak olan firma ile paylaşım yapın. Bu şekilde hangi eşyaların taşınması gerektiğini firma ile yazılı olarak paylaşmış olursunuz.
Kaybolan herhangi bir eşya olması durumunda bu şekilde firmaya eşyanın nerde olduğunu sorabilirsiniz. Aksi halde firma yetkilileri bu eşyayı görmediğini söyleyip geçiştirir. Nakliyat firması ile anlaştığınızda eşyaların taşınacağı aracın plakasını isteyin. Başka bir plaka da olan araç geldiğinde eşyalarınızı teslim etmeyeceğinizi kesin bir dille belirtin.
Nakliyat Sigortası

İsabey evden eve nakliyat firması olarak nakliye işlerinde sigorta yapımına dikkat ediyoruz. Nakliye işlerinde sigorta mutlaka yapılmadır. Bilhassa şehirlerarasında yapılan taşıma işlerinde sigorta son derece önemlidir. Kışın yapılan bütün nakliyatlar için sigorta yapılması tavsiye ediliyor. Kış aylarında meydana gelen kazalar daha fazladır. Bunun yanı sıra sigorta kapsamını çok iyi bir şekilde bilmek gerekiyor.
Sigorta yapıldı artık bardak dahi kırılsa bunu sigorta karşılar mantığı kesinlikle yanlıştır. Maalesef sigorta bu gibi durumları kapsamıyor. Eşyalarınız nakliye aracına yüklendikten sonra yangın, kaza, sel ve deprem gibi doğal afetler sonucunda eşyalarınızda meydana gelen hasar sigorta tarafından karşılanır. Kısmi hasarlar bulunuyorsa bunu firma karşılamamaktadır.
Formun Üstü
Formun Altı

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Call Now ButtonARA