Blog

Yiğitler Evden Eve Nakliyat | 0532 137 07 62

Yiğitler evden eve nakliyat
Yiğitler evden eve nakliyat

Yiğitler Evden Eve Nakliyat

Yiğitler evden eve nakliyat, taşımacılıkta son teknolojiyi kullanan deneyimli ve kurumsal işletmelerin başında gelir. Ev eşyalarının taşınması özen ve bilgi gerektirir. Taşımacılık öncesinde yapılacak birtakım hazırlıklar da taşınma gününün rahat ve güvenilir geçmesini sağlayacaktır. Taşımacılık için müşteri temsilcilerimiz günün her saati bilgi verecektir.

Nakliyat günü için kararlaştırılan gün ve saatte aracımız hazır bulunur. Taşınacak olan yaşam alanı elemanlarımız tarafından ziyaret edilir. Bu ziyaretlerin en büyük amacı, ev eşyalarına uygun sayıda koli tedarik edilmesidir. Eşya miktarına uygun büyüklükte kamyon ile nakliyat günü hazır bulunan firmamız, eşyaları hasar almayacak şekilde özenle nakleder. Mobilya, beyaz eşya ve camdan yapılmış olan narin eşyalar itina ile taşınır.

Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilecek Olan Hususlar

Bursa evden eve nakliyat nakliyatta titiz ve detaycı yaklaşımları ile öne çıkan firmaların başında gelir. Dar olan sokak ve bina kapılarından çıkmayan büyük dolapların demontesi özenle yapılır. Demonte sonrasında taşınılan  yeni yaşam alanında ise itinalı şekilde monte işlemi yapılır. Firmamızdan hizmet alanlar, dolap monte ve demonte işleri için marangoz çağırmaya gereksinim duymazlar. Firmamız bu işleri ek ücret talep etmeden en kısa süre içerisinde yapacaktır.
Beyaz eşyalar da dayanıklı koliler içerisinde özenle taşınır. Firmamız ev eşyalarını her taşımacılıkta yeni koliler içerisinde taşır. Sağlam malzemelerden yapılmış olan dayanıklı taşıma kolileri kullanılır. Asansörlü taşımacılık sistemleri de yüksek katlarda oturanlar için kullanımı önerilen nakliyat sistemleridir. Firmamız yüksek ofis katları ve apartman daireleri için en hızlı ve güvenli şekilde asansörlü taşımacılık sistemlerini kullanır.

Evden Eve Nakliyatta Emniyetli Taşımacılık

Yiğitler evden eve nakliyat, her türlü eşyayı özenle taşırken gereken önlemleri de almıştır. Firmamız olabilecek riskleri teminat altına almıştır. Ücretsiz sunulan eksper hizmeti ile eşyalar, piyasa koşullarında sigortalanır. Firmamız, sigortalı taşımacılık ile özenli nakliyat hizmeti sunar. Oluşabilecek eşya hasarları da zamanında ve değerinde ödenir. Şehirlerarası nakliyat hizmeti de sunan firmamız, zengin araç filosuna sahiptir. Araçların bakımları yapılmış olup, şoförlerimiz özenli eşya taşımacılığı yapacaktır. Güvenli nakliyat için firmamızın tercih edilmesi tavsiye edilir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Call Now ButtonARA