Blog

Nilüfer Evden Eve Nakliyat

Nilüfer Evden Eve Nakliyat
Nilüfer evden eve nakliyat olarak Bursada Nilüfer ilçesinde, hizmetlerimizi vermekte ve de sürdürmekteyiz. Bursanın yaklaşık 10 kilometre batısında yer alan şirin Nilüfer ilçesindeyiz. İlçemizdeki müşterilerimiz için en sağlıklı ve düzgün şekilde nakliye hizmetleri vermekteyiz.
İlçemizdeki vatandaşlarımızın gerek ilçe içerisinde gerekse ilden ile taşınmalarına en büyük desteğiz. Nilüfer ilçemizde pek çok mahalleye ve orada ikamet eden müşterilerimize güler yüzlü ve anlayışlı hizmetlerimiz vardır
Nilüfer İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler
evden eve nakliye hizmeti sunduğumuz Nilüfer ilçesine bağlı bazı mahalleleri yazacak olursak bunlar: Alaaddinbey mahallesi,23Nisan mahallesi, Cumhuriyet mahallesi,19 Mayıs mahallesi, Balat mahallesi,29 Ekim mahallesi,30 Ağustos zafer mahallesi. Esentepe, Dağyenice, Dumlupınar, Gökçe mahalleleri .İhsaniye , İrfaniye, Işıktepe, Kurtuluş, Unçukuru, Konak, Konaklı- Korubaşı,Özlüce, Üçevler, Ürünlü mahalleleri. Yaylacık, Yüzüncü yıl, Tahtalı,Ataevler, Çalı, Çaylı mahalleleri .Kısacası sayamadıklarımız tüm Nilüfer ilçesi mahallelerine hemen hemen tüm mahallelere hizmet götürmekteyiz.
Diğer nakliyat firmalarına kıyasla, halkımızın kesesine zarar vermeyecek şekilde ucuz, kaliteli ve de şehir içi taşımacılığı yapmaktayız. Bunun dışında ise, Ofis taşıma, Eşya depolama hizmetlerimiz vardır. Uzun nakliyat olarak Nilüfer ilçesinin tüm mahallelerine son hızla hizmet vermekteyiz. Fiyat konusunda ise güvenilir bir firma olarak günümüzün bu sektördeki fiyatlardan daha altında ücretle çalışmaktayız. Ayrıca da ekspertiz yani uzman incelemesi hizmeti vermekteyiz. Sizler firmamızdan bu hizmeti istediğiniz takdirde, ücretsiz olarak verilecektir. Firmamız 1+1 veyahut 4+ 1 şeklindeki konseptlere uygun hizmet vermektedir. Buna göre de evinizin hacmi ve eşyaların miktarınca uygun fiyatlar belirlenmektedir.
Nilüfer Evden Eve Nakliyat Hizmet Ve Fiyatları
Pek çok alanda taşımacılık sektörünün tüm dallarında hizmet vermekteyiz. Kendimizi en iyi ispatladığımız alan ise evden eve taşımacılık sektörüdür. Kapalı ve çelik kasalı araçlarla ve de açık kasalı araçlar ile de evden eve taşımacılık ve diğer alanlarda hizmet vermekteyiz. Şirketimizde haftanın 7 gününde de şehir içi nakliye hizmetleri sunulmaktadır. Şehirler arası nakliye durumlarında ise, her gün farklı bir bölgeye hizmetimiz devam etmektedir.Asansörlü taşınma ve korumalı araçlarımızla yanınızdayız.
Konforlu, rahat ve gözü arkada kalmadan taşınmak. Bu her insanımızın hakkıdır. Ucuza getirmek adına adı sanı bilinmeyen firmalara asla rağbet etmeyiniz. Eşyalarınız ve siz mağdur olabilirsiniz. Nilüfer evden eve nakliyat sizlere bu ayrıcalığı sunmaktadır Bunların yanı sıra Nilüfer nakliyat olarak sigortalı taşıma hizmetimizde vardır.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Call Now ButtonARA