Blog

Yenişehir Evden Eve Nakliyat

Yenişehir Evden Eve Nakliyat

Yenişehir evden eve nakliyat kurulduğu ilk andan itibaren İstanbul ve çevresinde profesyonel bir hizmet gerçekleştiren firmamız her geçen gün daha büyük başarılara imza atarak kendini geliştirmektedir.

Günümüzde oluşan yersiz firmalara karşı kaliteli bir hizmet sunarak müşteri mağduriyetini engelleyen firmamız 7/24 müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Sizlerde nakliyat hizmeti konusunda detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçerek gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Nakliyat İşlemleri Kaç Saat Sürer?

Genel olarak gerçekleştirilen nakliyat işlemleri aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır. Yani hemen hemen 3 veya 4 saat içerisinde tüm nakliyat işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleşmiş olacaktır. Bu işlemler gerçekleştikten sonra sizlere kurulum gibi noktalarda da firmamız yardımcı olacaktır.

Nakliyat işlemlerinin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi için birtakım faktörlerin firmaya bildirilmesi gereklidir. Bu faktörler ise şu şekildedir;

Oda Ve Eşya Sayısı

Kamyon için giriş ve otopark mevcut mu?

Eşyaların hangi katı taşınacağı,

Taşınan binada asansör olup olmadığı, gibi bilgilerin mutlaka yaz firmasına bildirilmesi gereklidir. Kaliteli ve hatasız bir hizmet için bu oldukça önemli bir unsurdur.

Sigortalı Nakliyat Nedir?

Evden eve nakliye hizmetlerinde genelde karşımıza çıkan sigortalı nakliyat işlemi, taşınma esnasında nakliyat kamyonunun kaza yapması veyahut meydana gelen olaylar karşısında yapılmakta olan sigorta türüdür. Ancak nakliyat firmasından sigorta öncesinde eşyaların durumu gösterilmelidir. Eğer gerçekleşen hasar mevcut ise nakliyat firması sizlere karşılığını teslim edecektir. Nakliyat firmaları tarafından sizlere sunumun eleman sayısı oda sayısına göre değişiklik göstermektedir. Eğer odanız çok, eşyalarınız çok ise buna uygun olarak belli bir miktar eleman yollanacaktır. Ancak bunu sadece oda sayısı değil eşyaların taşınacağı katsayısı gibi özelliklerde belirlemektedir. Oda sayısı ve kat sayısı ne kadar fazla ise ihtiyaç duyulan eleman sayısı da o kadar fazla olacaktır.

 

Nakliyat işlemleriniz için bir firma ile anlaşacaksanız mutlaka dikkat etmeniz gereken şeyler vardır. Yenişehir evden eve nakliyat ya da başka bir firmayı seçmeden önce mutlaka hakkında bulunan yorumları okumalı hatta firma ile çalışan müşterilerle iletişim kurarak bilgi almanız gereklidir. Eğer bunu yaptıysanız elediğiniz firmalar ile görüşmeler sağlayarak bilgilerinizi iletin ve gerekli olan tüm detayları isteyiniz, buna fiyat teklifi de dahildir. Daha sonra seçtiğiniz firma ile yasal bir süreç başladınız yani

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Call Now ButtonARA